ZOOY Blaze 25k

ZOOY Blaze 25k
Réamhrá Táirgí:
ZOOY blaze 25k puff
moq 100 ríomhaire
nic 5%
Glaoigh Linn
Cur síos
Paraiméadair theicniúla

Conas Praghas a Fháil

 

 

Cur síos ar Tháirgí

 

Is vape nuálach indiúscartha é ZOOY Blaze 25k. Le suas le 25,000 clúimh, ceallraí in-athluchtaithe, agus ardteicneolaíocht corna mogaill, seachadann sé blas comhsheasmhach agus gal mín ar feadh a shaolré sínte. Le tacaíocht ó fhardal trádstórais an AE, is rogha mórdhíola idéalach é an vape indiúscartha ardacmhainneacht seo le soláthar iontaofa agus seachadadh tapa.

ZOOY Blaze 25k

Tógtha le haghaidh gala atá ag lorg solúbthachta agus seasmhachta ultra-fada, seachadann an ZOOY Blaze 25k luach den scoth d’úsáideoirí deiridh agus do chomhpháirtithe mórdhíola araon. Bródúil as go hiontachsaolré 25,000 clúimh, seo go léir-i-ghléas amháin, cumascann sé feidhmíocht chumhachtach le feidhmíocht iontaofa agus táirgeadh comhsheasmhach gaile. Feistithe le sturdyceallraí rechargeableagus teicneolaíocht coil mogalra chun cinn, táirgeann sé réidh, gal saibhir agus comhsheasmhacht blas seasta ón gcéad tharraingt go dtí an puff deiridh.

Tá stoc ar fáil go díreach ónárStóras AE, ag cur ar chumas lóistíochta tapa agus amanna luaidhe gearra. Ideal do cheannaitheoirí mórdhíola a thugann tosaíocht do sholáthar cobhsaí, dóthain fardal mórchóir agus seachadadh tapa chun freastal ar éileamh miondíola.

Príomhghnéithe

✅ Suas le 25K clúimh Breise-Úsáid Fhada

✅ Ceallraí In-athluchtaithe CRUA

✅ Ard-Coil Mogalra le haghaidh Blas Cobhsaí & Iomlán

✅ Comhlacht Dlúth Sleek, Inaistritheacht Mhór

✅ Roghnú Saibhir Blasanna Torthaí Measctha

✅ Stoc Stórais an AE|Loingsiú Fast le haghaidh Orduithe Mórdhíola

 

Is é cainníocht ordú min 100 ríomhaire don ZOOY Blaze 25k

 

Liosta blasanna

 

Liosta blasanna de ZOOY Blaze 25k

  1. 🍉 Oighear watermelon
  2. 🧊 Oighear Gormfhlaith
  3. 🍓 Sútha talún Kiwi
  4. 🍇 Líomóid fíonchaor
  5. 🍑 phéitseog úll
  6. 🍋 Líomanáid Blue Razz
  7. 🍓 Strawberry Watermelon
  8. 🍒 líomóid silíní sméar dubh
  9. 🍭 Caora Measctha
  10. 🌿 Miontas Gorm
  11. 🍈 melon triple
  12. 🥭 Mango oighear
  13. 🍓 Croitheadh ​​​​sútha talún
  14. 🐂 Tarbh Dearg
  15. 🍋 Aoil líomóide
  16. 🍑 Peach oighear

 

Grianghraif Táirgí

 

ZOOY blaze 25k 6

ZOOY blaze 25k 7

 

Ceisteanna Coitianta ar ZOOY Blaze 25k

 

CCanna

1. Cad é an MOQ do ZOOY Blaze 25k?

Is é ár gcainníocht íosta ordú100 ríomhaire. Is féidir leat blasanna éagsúla a mheascadh laistigh den ordú 100pcs.

2. Cá bhfuil do stóras suite? Cé chomh fada is atá an t-am loingseoireachta?

Tá stoc againn i stóras an AE. Nuair a dheimhnítear an íocaíocht, seolfar earraí go tapa. Timpeall 3-7 lá oibre atá i gceist leis an idirthuras chuig formhór na dtíortha Eorpacha.

3. An bhfuil ZOOY Blaze 25k in-athmhuirearaithe?

Tá. Tá an gléas tógtha le cadhnra in-athluchtaithe, a thacaíonn le luchtú arís agus arís eile chun an leacht e-taobh istigh a úsáid go hiomlán.

4. An bhfuil ZOOY Blaze 25k oiriúnach do mhórdhíol?

Tá. Is rogha coitianta é an ZOOY Blaze 25k i measc ceannaitheoirí mórdhíola a bhuíochas dá cháilíocht iontaofa, praghsáil iomaíoch, agus éileamh láidir an mhargaidh.

5. Cé mhéad clúimh is féidir leis an ZOOY Blaze 25k a bhaint amach?

Tá sé rátáil suas go dtí25,000 clúimh, atá feistithe le coil mogalra chun cinn chun blas cobhsaí a choinneáil le linn úsáide. Féadfaidh clúimh iarbhír a bheith éagsúil bunaithe ar nósanna ionanálaithe.

6. An féidir liom blasanna iomadúla a mheascadh in aon ordú mórdhíola amháin?

Cinnte. Chomh fada agus a chomhlíonann do chainníocht iomlán an MOQ de 100pcs, tá cead agat blasanna éagsúla a roghnú ónár liosta blasanna.

7. An dtugann tú seirbhísí saincheaptha (lógó, pacáiste)?

Faoi láthair soláthraímid pacáistiú caighdeánach bunaidh. Déan teagmháil lenár bhfoireann díolacháin le do thoil má tá ceanglais OEM / ODM agat le haghaidh tuilleadh plé.

8. Cad iad na modhanna íocaíochta atá ar fáil le haghaidh orduithe mórchóir?

Tacaímid le modhanna íocaíochta gnó iolracha. Déan teagmháil lenár n-ionadaí díolacháin le do thoil chun téarmaí íocaíochta mionsonraithe a fháil.

9. An bhfuil na táirgí réidh i stoc?

Coinnítear na blasanna is coitianta i stoc ag stóras an AE. Deimhneoimid infhaighteacht stoic fíor-ama leat tar éis do liosta blasanna a fháil.

10. Cén cineál coil a ghlacann ZOOY Blaze 25k?

Úsáideann sé teicneolaíocht corna mogalra chun cinn, ag seachadadh gaile mín agus blas comhsheasmhach ón gcéad puff go dtí an ceann deireanach.

 

 

Conas a Ordú

 

Céim 1 Seol Fiosrúchán

Cuir d'fhiosrúchán isteach tríd an ríomhphost, WhatsApp nó ár suíomh gréasáin oifigiúil.

product-2848-1600

Céim 2 Déan íocaíochtaí

 

Deimhnigh an sonrasc proforma agus comhlánaigh d'íocaíocht.Tá roghanna íocaíochta iomadúla ar fáil mar áis duit:

- Aistrithe bainc áitiúla (An Eoraip / an Astráil / Hong Cong)

- Alipay / WeChat Pay

- Aontas Iarthar

- Cryptocurrency

product-2848-1600

Céim 3 Socraigh an t-ordú

I gcás ítimí in-stoc: seolfar earraí laistigh de 2-3 lá oibre.

I gcás ítimí lasmuigh den stoc: athraíonn an t-am luaidhe táirgeachta de réir samhla, 7-15 lá oibre de ghnáth.

product-2848-1600

Céim 4 Loingseoireacht

Soláthrófar uimhir rianaithe a luaithe a sheoltar earraí. Oibrímid trádstórais isteachan tSín agus an Eoraip:- Trádstóras na hEorpa: 3-5 lá oibre le seachadadh - stóras na Síne: 10-15 lá oibre le seachadadh

Nóta: Is féidir leat do sheoladh a rianú ar shuíomhanna gréasáin oifigiúla DHL, DPD, FedEx agus iompróirí eile.

product-2848-1600

Céim 5 Admháil Pacáiste & Aiseolas

Nuair a fhaigheann tú do phacáiste, déan iniúchadh ar mhíreanna agus ar chainníochtaí le do thoil chun a chinntiú go bhfuil gach rud i riocht maith. Má tharlaíonn aon fhadhb, déan teagmháil linn ar an bpointe boise.

product-2848-1600

Ceisteanna Coitianta Ordaithe

 

Ceisteanna Coitianta Ordaithe

 

CCanna

2. Conas is féidir liom muinín a chur ort?

A: Tá Iontaobhas ag croílár ár ngnó mórdhíola domhanda.Is soláthraí mórdhíola vape bunaithe iad a bhfuil taithí fhairsing onnmhairithe acu ag freastal ar dháileoirí, miondíoltóirí slabhra agus athdhíoltóirí ar fud na hEorpa, Meiriceá Thuaidh, Oirdheisceart na hÁise agus an Aigéine.

Seirbhís shamplach: Is féidir leat samplaí táirge a iarraidh chun cáilíocht tógála, feidhmíocht blas agus ceardaíocht a iniúchadh roimh orduithe foirmiúla.

Dintiúir fhíoraithe: Tá deimhnithe comhlíonta ábhartha agus teistiméireachtaí cliant ar fáil ach iad a iarraidh.

Idirbheart slán: Glacaimid modhanna íocaíochta sábháilte agus sonraisc fhoirmiúla tráchtála le haghaidh gach beart.

Cairdiúil le hordú trialach: Molaimid go mór ordú trialach beag le haghaidh do chomhoibrithe tosaigh. Ligeann sé seo duit cáilíocht ár dtáirgí, ár gcobhsaíocht soláthair agus ár dtacaíocht iar-díola a mheas saor ó riosca, sula dtiomantas do sholáthar mórscála.

2. Cad iad na táirgí a dhéanann tú mórdhíola?

Soláthraímid punann iomlán earraí vape barántúla, lena n-áirítear vapes indiúscartha is mó díol, córais pod, crua-earraí vape, r-leachtanna agus gabhálais tacaíochta ó na brandaí príomhshrutha is fearr. Tá soláthar baisc mheasctha ar fáil do do riachtanais ghnó.

3. An dtacaíonn tú le horduithe trialach beaga?

Tá. Glacaimid le horduithe trialach do chomhpháirtithe nua. Ligeann orduithe trialach duit feidhmíocht an táirge, an t-am luaidhe loingseoireachta agus ár seirbhís iomlán a thástáil sula dtiomantas do chomhar dáileadh mórchóir nó eisiach. Athraíonn MOQ de réir míre, téigh i dteagmháil lenár bhfoireann díolacháin le haghaidh faisnéis mhionsonraithe.

4. Cad é do chuid ama luaidhe le haghaidh orduithe?

Le fardal leordhóthanach in-stoc, is féidir formhór na n-orduithe caighdeánacha a sheoladh laistigh de 1-3 lá oibre. I gcás earraí lasmuigh den stoc nó orduithe saincheaptha móra, cuirfidh ár ndíolachán in iúl duit roimh ré faoin sceideal táirgeachta agus seachadta cruinn.

5. Cé na tíortha nó na réigiúin a bhfuil tú ag seoladh chucu?

Clúdaíonn ár líonra díolacháin an Eoraip, Meiriceá Thuaidh, an Ríocht Aontaithe, Oirdheisceart na hÁise agus Aigéine. Déantar réitigh loingseoireachta a shaincheapadh de réir na gceanglas comhlíonta áitiúla. Deimhnigh inrochtaineacht an spriocmhargaidh lenár ndíolachán le do thoil sula ndéanann tú ordú.

6. Cad iad na modhanna íocaíochta atá ar fáil?

Tacaímid le híocaíochtaí gnó trasteorann slána príomhshrutha. Roinnfidh ár n-ionadaí díolacháin na roghanna sonracha atá ar fáil nuair a thionscnaíonn tú fiosrúchán. Tagann gach idirbheart le sonraisc fhoirmiúla tráchtála.

7. An féidir liom iarratas a dhéanamh ar dháileadh eisiach?

Tá. Cuirimid comhpháirtíochtaí dáileacháin eisiacha ar fáil do chomhpháirtithe áitiúla cáilithe. Seol chugainn do chúlra cuideachta, scála an mhargaidh áitiúil agus plean gnó, le do thoil, déanfaidh ár bhfoireann téarmaí comhoibrithe a athbhreithniú agus a phlé leat.

8. Cad mar gheall ar sheirbhís iar-díola?

Soláthraímid tacaíocht iar-díolacháin ghairmiúil do shaincheisteanna táirgí a bhaineann le cáilíocht. Coinnigh grianghraif nó físeáin le do thoil le haghaidh míreanna lochtacha agus déan teagmháil lenár bhfoireann tacaíochta laistigh den fhráma ama sonraithe tar éis do na hearraí teacht. Ní chlúdaítear damáistí de bharr iompar míchuí nó mí-úsáid dhaonna.

Má theastaíonn tuilleadh faisnéise uait nach bhfuil liostaithe anseo, fáilte romhat teagmháil a dhéanamh lenár bhfoireann díolacháin mórdhíola.

 

 

 

 

 

 

 

Clibeanna Te: zooy blaze 25k, soláthraithe tSín zooy blaze 25k, monarcha

Glaoigh Linn
aisling tú é, déanaimid é a dhearadh
Is féidir linn an vape do aisling a chruthú
déan teagmháil linn